Pages Menu
 

Categories Menu
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze

Posted by on lip 3, 2020 in Zdrowie |

Jak schudnąć bez diety ?

Jak schudnąć bez diety ?

Odchudzanie bez diety.

Czy w ogóle możliwe jest, by schudnąć, nie stosując żadnej diety? Tak. Nie musimy być na redukcji, by zrzucać nadprogramowe kilogramy. I może nasze zbędne kilogramy nie znikną szybko, schudnąć bez diety się da. Wystarczy zmienić tylko parę nawyków i wprowadzić małe modyfikacje. Jak schudnąć bez diety? Oto kilka porad.

Warzywa obowiązkowy składnik posiłków.

To nasza baza. Zamiast zjeść na obiad wyłącznie ryż z pulpetami, zredukuj porcję ryżu o połowę i wprowadź gotowane na parze warzywa. Te najbardziej polecane mają mało kalorii, dużo witamin i są syte, z racji sporej ilości błonnika. Kapusta, cykoria, brokuły, szpinak, seler, to pogromcy tłuszczu.

Owoce.

Pomarańcze, grejpfruty wspierają nas w walce z tym, co zbędne. Redukują tłuszcze, mają sporo witaminy C, czyli dodają nam dużo energii i działają przeciwcellulitowo.
Dobre są jagody i borówki. Są mało kaloryczne, smaczne i pełne antyoksydantów. Zamiast sięgać po kolejny batonik, zjedz jedno nieduże jabłko. To się bardziej opłaci Twojej sylwetce.

Śpij.

Zerwane noce Ci nie służą, bo rozregulowują i w istocie tracisz energię. W ciągu dnia jej ubytki organizm będzie chciał wyrównać silnym łaknieniem na słodkie. Organizm, aby zrzucać, musi być wypoczęty.

Mniej, ale częściej.

Bardziej skorzystasz, jeśli zjesz 5 posiłków w ciągu dnia, ale mniejszych niż 3 obfite posiłki. Układ pokarmowy przy obfitym posiłku jest bardziej obciążony tym, co musi spalić.

Pij wodę.

Zamień napoje słodzone na wodę z kilkoma liśćmi mięty i plastrem cytryny. Staraj się wypijać co najmniej 2 litry w ciągu dnia. Organizm odpowiednio nawilżony będzie lepiej usuwał toksyny i lepiej funkcjonował. Stosuj napary z ziół i zamiast trzeciej kawy wypij zieloną herbatę.

Ogranicz węglowodany.

Nie rezygnuj z nich, ale wybieraj te wartościowsze. Zamiast białego chleba zjedz orkiszowy. Zamiast kawałka ciężkiego ciasta, wybierz miseczkę owoców: truskawki, borówki, kiwi są słodkie i mało kaloryczne.