Pages Menu
 

Categories Menu
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.

Posted by on kwi 3, 2018 in Zdrowie |

Kiedy zrobić test ciążowy?

Kiedy zrobić test ciążowy?

Mdłości, zawroty głowy, rozdrażnienie? Te objawy mogą tak na prawdę oznaczać wszystko. Od anemii, po kłopoty z tarczycą a nawet nowotworów. Wyżej wymienione objawy mogą być tez efektem długotrwałego stresu, którego raczej w dzisiejszym pędzącym do przodu na łeb na szyje życiu nie brakuje nikomu.

Symptomy wyżej wymienione w przypadku kobiet mogą nieść za sobą także radosną nowinę. Większość z nich przypisywana jest bowiem pierwszym tygodniom ciąży. Jeśli jest szansa na to, że znajdujesz się obecnie w stanie błogosławionym powinnaś wykonać test ciążowy. Oczywistym jest, że nie możesz doczekać się wyniku, ale aby był on miarodajny i wiarygodny musisz dać sobie trochę czasu.

Czas na test

Zapłodniona komórka jajkowa wędruje przez około 6 dni zanim a dobre zagnieździ się w endometrium i zacznie produkować hormon odpowiedzialny za wykrywalność ciąży. Jego odpowiedni wysoki poziom w moczu wskazuje bowiem na zapłodnienie. Najlepiej więc test wykonać od 10 dni po możliwym zapłodnieniu, a najpewniej będzie jeśli wstrzymasz się do terminu pierwszej spodziewanej miesiączki. Mimo tego, że współcześnie dostępne w drogeriach, sklepach kosmetycznych i aptekach testy wykonywać można o każdej porze dnia i nocy, dobrze jest test wykonać rano, wtedy stężenie hormonów moczu jest największe.

Jeśli nie wiesz kiedy wykonać samodzielne badanie skorzystaj z rozwiązania on-line jakim jest kalendarz kiedy zrobić test ciążowy on właśnie ci powie. Zamiast ślęczeć z kartką i ołówkiem wylicz odpowiednią datę za sprawą prostego w obsłudze rozwiązania.