Pages Menu
 

Categories Menu
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także

Posted by on mar 17, 2020 in Uroda |

Wszyscy go mają

Wszyscy go mają

Trencz, płaszcz na każdą okazję, dobrze wszystkim znany, każda kobieta odnajdzie go w swojej szafie. Jednakże, to nie tylko damski element garderoby, po klasyczny trencz sięgają także mężczyźni. Ci drudzy uwielbiają modele do kostek, kobiety noszą modele przed kolana.
Wiele osób zachwala płaszcz, jeśli jednak wciąż wahasz się z jego zakupem warto przeanalizować wszystkie wady i zalety. Po co kupić trencz? Jest to klasyk, ponadczasowy model, idealnie nadaje się do każdego typu figury, wystarczy dopasować odpowiedni model, który doda uroku każdej osobie.

Płaszcz typu trencz jest rozwiązaniem uniwersalnym pasuje na każdą okazję, nie tylko gdy świeci słońce, ale także dobrze sprawdzi się w niepogodę. Model ten najchętniej wybierany jest w okresie przejściowym, gdy dni są wciąż ciepłe, jednak słońce już tak dobrze nie dogrzewa. Każdy potrzebuje delikatnego, przyjemnego okrycia na ten przejściowy czas.

Ponadczasowy model

Wiele kobiet zastanawia się jak nosić trencz? Z tym raczej nie powinno być żadnego problemu, pasuje do wszystkiego. Już od dobrych kilkudziesięciu lat nosiły go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ponadczasowe okrycie wierzchnie, nieważne czy 5, czy też 10 a może 20 lat, płaszcz ten wciąż będzie w modzie, będzie wisiał w każdej szafie.
Noszenie tego klasycznego płaszcza wcale nie jest takie trudne, wystarczy kilka wskazówek, by poczuć się piękną. Dzisiaj na rynku można zakupić płaszcz w różnym stylu, warto dobrać dla siebie odpowiedni, by czuć się w nim dobrze, ale także, by w nim dobrze wyglądać. Obecnie stworzone są modele, które będą dodawać uroku nie tylko pięknym, filigranowym kobietom, lecz z uroków pięknego płaszcza skorzystają także panie z kilkoma kilogramami nadwagi. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej sylwetki, pod pięknym płaszczem można ukryć zbyt duże ramiona, nadmierny biust, czy też kilka kilogramów za dużo. A może to Ty chciałabyś coś wyeksponować? Każdy powinien spojrzeć na siebie, co chce innym ukazać, a co ukryć, wszystko można dopasować, należy popróbować.