Pages Menu
 

Categories Menu
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze

Posted by on kwi 29, 2018 in Uroda |

Patrz na siebie, nie na innych

Patrz na siebie, nie na innych

Wiele ludzi mówi, że „siłownie nie są dla nich” lub „siłownie są głupie” nie będąc nigdy na żadnej. Częstym powodem jest to że siłownie wydają im się przerażające i nieprzyjemne.
Jeśli MOŻESZ zebrać się na odwagę, by przejść przez drzwi, staniesz przed następującymi sprawami:
Ludzie z bolesnym wyrazem twarzy sumiennie używają maszyn, które przypominają średniowieczne narzędzia tortur. Już możesz sobie wyobrazić, jak wycierasz się i kończysz niepowodzeniem swój trening.
Naprawdę silni ludzie podnoszący ciężkie ciężary bez wysiłku, tak łatwo, że jesteś w szoku, ale natychmiast porównujesz się z nimi… i znowu się wystraszyłeś.
Jeśli zmagasz się z pewnością siebie lub nie kochasz swojego wyglądu, możesz założyć, że wszyscy wokół ciebie będą Cię cały czas oceniać i nie chcesz poddawać się tym torturom.
To złe myślenie! Idziesz na siłownię, aby się kształtować.

 

Wszyscy wokół ciebie są tak samo świadomi siebie jak ty. Tak, ten super koleś. Lub ta szczupła, sprawna kobieta na bieżni. Nie koncentrują się na Tobie, ponieważ są zbyt zajęci życiem we własnej głowie, nie zastanawiając się, czy wszyscy o nich myślą.
Każdy zaczyna gdzieś. Nie wyglądasz dobrze, więc możesz iść na siłownię. Idziesz na siłownię, aby stać się silniejszym, bardziej pewnym siebie, a następnie dobrze wyglądać.
Odwiedzam ostatnio siłownia Batory Gdynia i widząc kogoś z poważną nadwagą, to cieszę się, że starają się poprawić swój wygląd! To cholernie NIESAMOWITE.
Wiele ludzi będzie zbyt skupionych na sobie, by cię zauważyć. Więc obecność innych ludzi to nie problem! Spinaj pośladki i leć poćwiczyć!