Pages Menu
 

Categories Menu
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Posted by on sie 17, 2020 in Uroda |

Sposoby na walkę ze słabym zarostem

Sposoby na walkę ze słabym zarostem

Zarost należy do jednej z głównych wizytówek mężczyzny. Często decyduje o atrakcyjności w oczach kobiet, świadczy o podejściu do własnego wyglądu czy estetyki twarzy. Można się spotkać ze stwierdzeniem, że prawdziwy mężczyzna charakteryzuje się bujnym zarostem. Nic bardzie mylnego! Wielu panów ma kompleksy ze względu na rzadki zarost. Jeśli jesteś jednym z nim to warto przeczytać ten artykuł do końca.

Grunt to akceptacja

Bardzo często gęstość brody jest niezależna od samego człowieka. Geny determinują predyspozycje do wielu cech wyglądu w tym m.in. brody. Jeżeli w wieku około 20 lat mężczyzna posiada rzadki zarost, wskazana jest cierpliwość, gdyż kształtuje się on do 30-tki. W przypadku, gdy z biegiem lat nic się nie zmieni- warto to po prostu zaakceptować.

Pielęgnacja popłaca

Stosowanie odpowiednich kosmetyków i długotrwale pielęgnowanie zarostu może zaowocować zagęszczeniem włosków. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ten proces może trwać dość długo. Kluczową rolę odgrywa właściwy dobór kosmetyków. Powinny być one ze składników naturalnych, z jak najmniejszą ilością tych chemicznych i szkodliwych. Należy pamiętać nie tylko o higienie brody, ale także zadbać o skórę twarzy. Zalecany jest zakup olejków, odżywki i szczotki do pielęgnacji brody. Cały proces odbywa się w 3 etapach:
1. Oczyszczenie skóry twarzy i brody
2. Nawilżanie
3. Szczotkowanie

Stan hormonów

W przypadku sporego zaniepokojenia stanem zarostu warto udać się do endokrynologa i wykonać badania hormonalne. Odpowiednia kuracja powinna zaowocować zdecydowanie lepszą kondycją brody.

Dieta i suplementacja

Odpowiednio zbilansowana dieta i dostarczanie właściwych witamin zdecydowanie wpływa na samopoczucie i wygląd, nie tylko zarostu. Jednak jeżeli skupiamy się zagęszczeniu włosków, warto zadbać o posiłki bogate w witaminy: A, B, C oraz beta-karoteny.

Stylizacja

Rzadki zarost można także profesjonalnie wystylizować ukrywając newralgiczne miejsca z ubytkami owłosienia. W tym celu warto wybrać się do barbera, który profesjonalnie dobierze odpowiedni kształt.