Pages Menu
 

Categories Menu
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna

Posted by on paź 2, 2018 in Paint ball |

Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego

Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego

Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze spędzić wieczór panieński, kawalerski lub urodziny.

Boar paintball

Boar paintball jest doskonałą formą zabawy dla każdego. Dla najmłodszych jest to niesamowita rozrywka wymagająca aktywności fizycznej oraz współzawodnictwa. Wszystkie dzieci powyżej dziewiątego roku życia mogą tutaj spędzić wymarzone urodziny, podczas których z pewnością będą dobrze się bawić. Zabawa ta jest w zupełności bezpieczna. Polega ona na strzelaniu za pomocą laserowego karabinu, który emituje wiązkę nie groźnej dla oczu i zdrowia podczerwieni. Za dodatkową opłatą można tutaj zorganizować dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia strzelanie do celu kulkami z repliki karabinu M4 (ASG). Wszystkie zabawy są dla najmłodszych niesamowitą frajdą, gdyż Ci zapaleni w boju żołnierze magą wykazać się swoimi umiejętnościami. Młodzi wojownicy poubierani w stroje wojskowe odzwierciedlające charakter zabawy również dobrze się bawią biorąc udział w zabawach, w których strzelając muszą ze sobą współzawodniczyć. Między czasie mogą zajadać się przepysznym tortem urodzinowym.
Boar paintball to także niesamowita zabawa dla dorosłych. Można tu zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową, czy niezwykle udany wieczór kawalerski. Sprzęt, który pozwala na niesamowitą zabawę znajduje się zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Dzięki profesjonalnemu doświadczeniu organizatorzy potrafią doskonale zorganizować czas dla wszystkich gości.