Pages Menu
 

Categories Menu
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna

Posted by on wrz 21, 2018 in Paint ball |

Pole paintballowe – realny front wojenny

Pole paintballowe – realny front wojenny

Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna zabawa dostarcza wszystkim uczestnikom sporo adrenaliny.

Pole paintballowe

Zabawa na polu paintballowym polega na wzajemnym ostrzeliwaniu się przez uczestników kolorowymi kulkami z farby. Jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna jeśli pole odzwierciedla prawdziwą, militarną scenerię. Doskonale można się bawić na polu paintballowym, znajdującym się tuż koło ruin twierdzy. Wówczas to scenografia z prawdziwej wojny, okopy, schrony i zasieki oraz prawdziwy sprzęt wojskowy przenosi uczestników zabawy na realny front wojny. Pole paintballowe to doskonałe miejsce, na którym każde dziecko wraz ze swymi przyjaciółmi może spędzić w niezwykły sposób swoje urodziny. Strzelanina na placu boju kolorowymi kulkami przynosi najmłodszym wielką radość. Poligon dla najmłodszych jest zawsze wyposażony w lżejszy sprzęt dostosowany do ich możliwości siłowych.

 

Pole paintballowe to również idealne miejsce, do urządzenia wieczoru kawalerskiego. Przyszły pan młody może tu wraz z kumplami powrócić do czasów z dzieciństwa i poganiać na realnym, prawdziwie wojennym poligonie paintball z prawdziwymi karabinami tylko że na kulki z farbą. Zazwyczaj każde pole paintballoweposiada specjalnie wydzielone miejsce, w którym zmęczeni uczestnicy wyczerpującej zabawy mogą rozpalić ognisko i zjeść ciepłą kiełbaskę. W tym zacisznym miejscu można doskonale odpocząć po trudach bitwy.