Pages Menu
 

Categories Menu
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze

Posted by on lut 28, 2022 in Paint ball |

Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych

Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych

Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także poprawiają relacje. Z punktu widzenia pracodawcy jest to bardzo dobry sposób na zintegrowanie zespołu, natomiast pracownicy mają okazję lepiej się poznać. Imprezy formowe mogą mieć różną formę: pikników, festynów, imprez sportowo-kulturalnych. Jakie rozrywki będą najlepsze na takie okazje? Poniżej lista tych najbardziej angażujących.

Atrakcje na eventy i pikniki dla dzieci i dorosłych – Laserowy paintball dla wszystkich

Granie w jakąkolwiek grę to świetna zabawa. Dorośli lubią gry, tak samo jak dzieci. Paintball laserowy w Krakowie jest doskonałą rozrywką na imprezy integracyjne, ponieważ zapewnia poczucie przygody: od sztuki znajdowania ludzi i oznaczania ich po rywalizację – dorośli lubią podejmować wyzwania związane z grą. Paintball laserowy szybko stał się popularny wśród pracowników korporacji, ponieważ daje im szansę na dobrą zabawę i cieszenie się imprezą towarzyską. Gry integracyjne w Warszawie: paintball laserowy i łuczniczy, bubble football cieszą się wśród współpracowników dużą popularnością.

Paintball laserowy to także fajna zabawa dla dzieci, które mogą poczuć się częścią zespołu. Różne poziomy oznaczają, że istotnym elementem jest komunikacja. Dzielenie się wskazówkami i trikami z członkami drużyny to skuteczny sposób, aby trafić na szczyt tabeli liderów.

Gra w bubble football

Pomysłowa adaptacja najbardziej lubianego sportu na świecie polega na przewróceniu standardowego meczu na głowę (czasem dosłownie). Bubble football to świetna opcja na każdą okazję towarzyską, w tym na wieczór kawalerski lub panieński, przyjęcia urodzinowe i imprezy integracyjne.

Na rynku istnieją firmy, które oferują wybór różnych pakietów do wyboru. Najczęściej dostarczają bańki, bramki, piłki i koordynatorów wydarzeń.

Ile kosztuje zorganizowanie imprezy integracyjnej?

W zależności od rodzaju wydarzenia i ilości osób, koszty imprezy dla pracowników mogą być mocno zróżnicowane. Zazwyczaj takie wydarzenia są opłacane z ze środków obrotowych pracodawcy lub z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Istnieją stosowne przepisy, które jasno definiują w jaki sposób można finansować pikniki dla pracowników, wycieczki, spotkania wigilijne i inne wydarzenia rekreacyjne.

Z całą pewnością różnego rodzaju eventy dla pracowników są dobrą inwestycją w zespół, który może się zintegrować i lepiej poznać co w przyszłości przełoży się na wydajność ich pracy.