Pages Menu
 

Categories Menu
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Posted by on sty 6, 2017 in Inne |

Rodzaje adresu IP

Rodzaje adresu IP

Adres IP to w rzeczywistości 32 bitowy numer identyfikacyjny, który przypisywany jest do urządzenia komunikacyjnego podłączonego do sieci komputerowej (lokalnej albo Internetu). Wyróżnić możemy dwa rodzaje adresu IP – wewnętrzny i zewnętrzny. O tym czym się one różnią przeczytasz poniżej.

Wewnętrzne IP

Wewnętrzny adres IP nazywany jest inaczej adresem stałym lub prywatnym. Najczęściej można na niego natrafić w sieciach radiowych, osiedlowych a także u niektórych ogólnopolskich operatorów. Wewnętrzne IP widziane jest wyłącznie w obrębie danej sieci. Ponieważ w Internecie widoczny jest tylko drugi, publiczny rodzaj adresu IP, wszyscy użytkownicy danej sieci występują zazwyczaj pod wspólnym IP zewnętrznym, innym niż ten, którego używają w ramach sieci.

Zewnętrzne IP

Ten rodzaj adresu IP oferują najwięksi w Polsce dostawcy Internetu – Netia, Neostrada i inne. To adres publiczny, którego zarówno używamy, jak i pod którym jesteśmy widoczni w internecie. Jest on zmienny [przy każdym logowanie do sieci urządzeniu przypisany jest inny adres] oraz unikatowy – przypisany wyłącznie do jednego połączenie.