Pages Menu
 

Categories Menu
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna

Posted by on sty 7, 2017 in Inne |

Żeby wygrać trzeba grać – LOTTO

Żeby wygrać trzeba grać – LOTTO

Totalizator Sportowy to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się grami liczbowymi, loteriami pieniężnymi i zakładami wzajemnymi. Zgodnie z ustawą o grach i zakładach wzajemnych jest monopolistą w tych dziedzinach na polskim rynku. Na pewno ma to wpływ na niegasnącą popularność oferowanych przez Totalizatora gier, ale nie bez znaczenia są też nieskomplikowane zasady, niskie ceny kuponów i wysokie kwoty, które otrzymują szczęśliwcy.

Gra LOTTO

Lotto, gra znana wcześniej jako toto-lotek i duży-lotek jest zarówno najstarsza, jak i najpopularniejsza. Polega na skreśleniu liczb (6 z 49) i porównaniu ich z tymi, jakie padną w najbliższym losowaniu. Sześć trafień da główną wygraną, ale drobne kwoty wypłacane są już za trójkę. Pojedynczy zakład kosztuje 3zł a losowania odbywają się trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 21:40.

Jak sprawdzić numery dużego lotka – LOTTO?

Losowania Lotto są transmitowane na stronie www. lotto. pl oraz w TVP Info. Jeśli nie uda nam się zobaczyć losowania na żywo wyniki dostępne są w Internecie (na oficjalnej stronie Lotto i w wielu innych portalach). Również placówki, w których można kupić kupony mogą przekazać nam aktualne i archiwalne wyniki.