Pages Menu
 

Categories Menu
Paintball - wypożyczalnia. Niezwykła impreza dla wszystkich gości
Jeśli zamierzasz zorganizować ciekawą imprezę, a do końca nie masz pomysłu jak rozbawić do łez swoich gości pomyśl o wypożyczeniu sprzętu do gry paintball.
Pole paintballowe - realny front wojenny
Paintball to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Odpowiednio wyposażony pole walki wprawia wszystkich uczestników zabawy w prawdziwy nastrój grozy. Ta wojenna
Atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych
Wiele firm organizuje imprezy integracyjne, w których biorą udział pracownicy i ich rodziny. Takie wydarzenia niosą ze sobą wiele korzyści, np. są świetną formą motywacji, a także
Paintball to doskonała zabawa integracyjna - Paintball Kraków Pasternik
Paintball Kraków Pasternik to nowoczesna forma sportowej rozrywki terenowej, która zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Boar paintball -niesamowita rozrywka dla każdego
Seria gier w laserowy paintball w Boar Laser Tag to świetna propozycja na niezapomnianą zabawę zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Można tutaj w doskonałej atmosferze

Posted by on lip 3, 2021 in Uroda |

Czy można dobrze nałożyć podkład palcami?

Czy można dobrze nałożyć podkład palcami?

Pędzel, beauty blender, gąbka, ale palce? Tak, nimi też można nakładać podkład. Na pewno sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, kiedy się bardzo spieszysz i musisz makijaż wykonać błyskawicznie. Ratują Cię też w momencie, kiedy nie masz pod ręką żadnego narzędzia do aplikacji. Spróbuj, może się okazać, że to będzie Twój ulubiony sposób nanoszenia fluidu na twarz. Jak to robić i jakie są wady i zalety takiej metody?

Plusy i minusy nakładania podkładu palcami

Istnieje przeświadczenie, że to niehigieniczne. Tylko wtedy, kiedy nie umyjesz rąk. Przed przystąpieniem warto więc je odświeżyć i zdezynfekować, po to, aby bakterii z rąk nie przenieś na twarz. Jeśli o to zadbasz, może okazać się, że to metoda bezpieczniejsza od nakładania fluidu pędzlem, bądź gąbką. Niestety po aplikacji trudniej jest domyć dłonie. Palce są ciepłe, dlatego lepiej „stapiają” produkt ze skórą i łatwiej go rozprowadzają. Musisz uważać jednak, by nie spowodować efektu maski. Tak się stanie, jeśli zaaplikujesz za dużo kosmetyku. W przypadku palców trudniej jest zebrać nadmiar i można produkt rozprowadzić nierównomiernie. Palce trudno nanoszą podkłady w kamieniu i sypkie. Słabo sprawdzają się w rozprowadzaniu tych konsystencji. Za to jest to metoda szybka, przyjemna, wydajna i wygodna podczas aplikacji kremów i gęstych płynów. Jeśli tylko zadbasz o higienę rąk, sposób ten może okazać się jednym z lepszych wyborów aplikacji.

Jak to dobrze zrobić?

Nakładanie podkładu palcami jest o wiele delikatniejsze niż pędzlem lub gąbką. Fluid lub masę nałóż na opuszki palców, aplikuj stopniowo i rozsmaruj z dużą starannością. Przed rozpoczęcie rozgrzej dłonie, to pomaga lepiej „stopić” produkt ze skórą. Uważaj w miejscach trudno dostępnych, zagłębieniach w okolicy oczu, nosa i brody. Tam najłatwiej jest zrobić smugi. Najlepiej rób to w oświetleniu dziennym, kiedy wszelkie niedociągnięcia będą lepiej widoczne. Zwróć też uwagę na to, aby podkład przy żuchwie nie „odcinał” się od linii twarzy.